Перебуваючи в Україні, іноземець може потрапити в різноманітні неприємні ситуації. Інколи вони призводять до проблем з законом, депортації і навіть заборони в’їжджати в Україну. Це може стати серйозною завадою для бізнесменів, представників корпорацій та просто людей, що мають тут сім’ю. Якщо така ситуація сталась з вами, не варто впадати у відчай. Таке рішення можна оскаржити. Для цього вам знадобиться підтримка кваліфікованих юристів. Свою допомогу в цій справі вам пропонує компанія «Бачинський, Коломієць і партнери».
В яких випадках вам можуть заборонити в’їзд в Україну
Українське законодавство виділяє певний список причин, з яких особі може бути заборонений в’їзд в державу. Ось цей перелік:
- Загроза зі сторони особи безпеці держави, громадському порядку, здоров’ю та інтересам мешканців країни;
- Подача особою неправдивих даних при в’їзді;
- Подача підроблених, невідповідних, зіпсованих або чужих документів (паспорта, візи в Україну та ін.);
- Порушення правил під час перетину кордону;
- Порушення митних правил або санітарних норм;
- Невиконання законних вимог державних органів на кордоні;
- Невиконання рішення суду, під час перебування в Україні;
- Проїзд через окуповані території без спеціального дозволу.
З цих причин вас можуть не пустити в Україну на кордоні. Якщо це відкриється вже після того, як ви потрапите на територію держави, вас примусово депортують. В деяких ситуаціях це може супроводжуватись забороною в’їзду на три роки. Також в’їзд в Україну може бути заборонений на довший строк через небезпеку для України і її мешканців. Крім цього, в деяких випадках, під час депортації, вам можуть поставити у паспорт відмітку «Небажана особа». Вона ускладнить вам в’їзд в майбутньому. Усі ці рішення можна оскаржити. За законом вам мають одразу ж надати можливість звернутись до юристів, дипломатів, або інших осіб на ваш вибір.
Оскарження рішення про заборону в’їзду
Для того, щоб оскаржити таке рішення, вам потрібно буде подати заяву в суд. Якщо ви оскаржуєте депортацію, вам все одно потрібно буде виїхати за межі України у вказаний термін. Зазвичай такі справи розглядає український суд, однак, в важких випадках, можна звернутись до європейського. Для того, щоб довести, що рішення про заборону в’їзду було необґрунтоване, вам знадобиться хороший адвокат. Суд перегляне усі факти, відповідні закони та минулі прецеденти і винесе своє рішення. Однак саме адвокат може використати це все на вашу користь.
Львівська компанія «Бачинський, Коломієць і партнери» пропонує вам свої послуги. У нас великий досвід роботи у сфері юриспруденції, зокрема, у сфері міграційного права. Ми готові допомогти вам з оскарженням рішень про депортацію і заборону в’їзду, а також з іншими справами стосовно перебування в Україні, наприклад з отриманням тимчасової або постійної посвідки на проживання, візи в Україну і дозволу на імміграцію, а також з оформленням громадянства. Якщо ви бажаєте позбутися проблем, або просто зробити своє перебування в Україні легким і безпечним – звертайтесь у компанію «Бачинський, Коломієць і партнери».