- 1 Оформлення запрошень для іноземців, які приїжджають до України
- 2 Різновиди документів та їх відмінності
- 3 Які документи потрібні для запрошення іноземця в Україну та оформлення візи
- 4 Чому варто звернутися до юриста
- 5 Де швидко оформити запрошення іноземця до України
- 6 Переваги АТ «Бачинський та партнери»
Підставою для прибуття нерезидента на територію держави є завірена гостьова заява-запрошення від фізичної особи. Право його робити мають усі резиденти, а також гості, які мають посвідку на проживання.
Ще кілька років тому отримання акту здійснювалося у ДМС. Проте нещодавно Україна спростила процедуру. Тепер, щоб оформити запрошення, необхідно правильно його скласти і завірити у уповноваженого представника. Нотаріус завіряє запрошення строком до 90 днів, адже іноземець може перебувати в Україні не більше ніж 3 місяці при відсутності документів на проживання.
Запрошення, яке є підставою для відкриття візи, може бути оформлене на строк, що перевищує 5 років. Окрім того, легальне перебування обмежується часом дії паспорта іноземних громадян.
Крім фізичних осіб, таку документацію роблять різні фірми. Наявність нотаріально завіреної заяви-запрошення дозволяє нерезидентам звернутися до посольства чи консульства на батьківщині для реєстрації візових паперів.
Різновиди документів та їх відмінностіЗалежно від мети відвідування країни може знадобитися приватне або бізнес-запрошення. Перший тип оформляють прості люди, що є стороною, що запрошує. Такий документ потрібен для в’їзду з приватною метою. Також такий документ надає можливість укласти шлюб з українцем або приїжджим, які мають дозвіл на проживання.
Бізнес-запрошення видають майбутнім працівникам. Також його отримують ті, хто хоче відкрити свою справу або стати партнером фірми, що діє.
Залежно від мети та термінів поїздки розрізняють кілька типів віз:
- туристична;
- за запрошенням;
- робоча;
- бізнес-віза;
- студентська;
- для транзитного проїзду;
- сімейна;
- тощо.
Перший варіант найдоступніший, адже для його отримання потрібен ваучер туриста та бронь у готелі.
Ділова віза видається на бізнес-запрошення. Її отримують для участі в офіційно організованих зустрічах, конференціях та семінарах щодо обміну досвідом або укладання договорів. Такий дозвіл набувають культурні діячі, спортсмени, представники духовенства, члени дипломатичних та інших місій, різних делегацій.
Гостьова відкривається на запрошення родичів та друзів.
Транзитний дозвіл видають квитком на транспортний засіб, маршрут якого пролягає через територію України. Запрошення від навчального закладу отримують студенти, зараховані на академічні курси до ВНЗ.
Робочий тип відкривається для співробітників компаній. А сімейний дають їх дружинам та дітям.
Які документи потрібні для запрошення іноземця в Україну та оформлення візи
Якщо ви хочете провести час з іноземними друзями вдома, необхідно оформити запрошення. Законодавство суворо регулює процес, тому потрібні певні знання у цій сфері.
По-перше, важливо розуміти, коли саме слід надсилати запрошення. Воно оформляється для отримання короткострокової візи та перебування на території держави не більше ніж 90 днів. Якщо між країнами немає візового режиму, запрошення не потрібне.
Також потрібно зібрати документи:
посвідчення особи;
копія паспорта запрошеного;
копія гостьової візи запрошеного, якщо він отримував її раніше.
Для юридичних перелік відрізняється. Запрошуюча сторона повинна написати клопотання, надати гарантійний лист про оплату витрат, копію облікової картки реєстрації підприємства, паспорт уповноваженого представника та довідку, що підтверджує наявність місця проживання для приїжджого, наприклад, броню в готелі.
Отримавши запрошення, іноземець повинен звернутися до найближчого до нього посольства для реєстрації візи. Для цього йому знадобиться паспорт, заповнена анкета, страховий поліс, доказ наявності достатньої суми на банківському рахунку, фото, квитанція про оплату державного збору. Цей перелік є приблизним і може змінюватись.
Чому варто звернутися до юристаСкладати будь-які значущі папери краще з адвокатами. Адже навіть найменші помилки можуть призвести до того, що їх визнають недійсними. Довіривши підготовку професіоналам, ви гарантовано отримаєте довідку, свідоцтво чи акт, який відповідає всім вимогам закону.
У наш досить складний та суперечливий час часто доводиться стикатися з необхідністю чіткого знання Конституції та інших нормативних актів. Юридичні поради потрібні представникам всіх сфер діяльності, особливо бізнесменам-початківцям та іноземцям. Професіонали надають широкий спектр послуг, включаючи консультування, допомогу у підготовці документації, відстоювання інтересів клієнта органів влади тощо.
Спроби самостійно впоратися навіть із нескладними на перший погляд завданнями можуть призвести до негативних наслідків. Тому не варто нехтувати можливістю отримати професійну висококваліфіковану допомогу.
Адвокат – це посередник між клієнтом та складною законодавчою системою. Рано чи пізно всі люди стикаються з необхідністю вирішити будь-які правові питання для здійснення законних дій. Навіть невелика консультація значно спростить завдання.
Грамотний юрист – надійний помічник у веденні легального бізнесу. У процесі функціонування підприємствам необхідно вирішувати масу формальностей, включаючи складання паперів для реєстрації іноземних працівників. Адвокати здатні виконати подібні завдання у найкоротші терміни, не відволікаючи керівництво від найважливіших проблем.
Де швидко оформити запрошення іноземця до УкраїниАдвокати АТ «Бачинський та партнери» надають допомогу фізичним особам з оформленням нотаріально завіреного гостьового запрошення в Україну з терміном дії 90 днів для отримання іноземця.
Якщо у вас залишилися питання, пов’язані з оформленням запрошення для в’їзду іноземця в Україну, зв’яжіться з нами по телефону або в онлайн-чаті, і ми відповімо, де оформляється документ, які папери потрібно взяти, щоб оформити виклик, і скільки він робиться, а також скільки часу робитимуть візу, як довго вона діє, де її зробити, як швидко можна отримати і скільки коштує оформлення.
Переваги АТ «Бачинський та партнери»Приватне адвокатське об’єднання співпрацює з юристами різної спеціалізації та надає місцевим та іноземним клієнтам комплексні послуги, у тому числі пов’язані з вирішенням міграційних та інших питань. Досвідчені юристи та адвокати знають нюанси українського законодавства та постійно розвиваються у своїй сфері.
Десятирічний стаж роботи дозволяє вирішувати завдання швидко та чітко за налагодженою схемою. Завдяки цьому наші клієнти отримують грамотно оформлені документи вдвічі швидше, ніж в інших організаціях. Міграційне право – це основна спеціалізація компанії, знання у якій ми постійно поповнюємо. Усі співробітники регулярно проходять тренінги та семінари для підвищення кваліфікації. Перед прийомом на роботу ми проводимо жорсткий відбір кандидатів, щоб знайти найкращих фахівців. Юристи компанії володіють англійською мовою на найвищому рівні, тому мовний бар’єр нам не перешкода.
При першій зустрічі ми всебічно оцінюємо ситуацію та визначаємо можливість сприятливого результату справи. На цьому етапі встановлюється вартість юридичних послуг. У процесі роботи вартість не змінюється. Якщо шансів виграти немає, ми повідомляємо про це клієнта та не беремо з нього зайвих грошей.
Головний офіс об’єднання знаходиться у Львові і у Києві. Зустрічі з клієнтами проходять офлайн із повним збереженням конфіденційності.